O firmie

 

Firma Feero istnieje na rynku od 2005 r., w tym czasie wypracowała sobie jakość i styl kreowanej odzieży. Firmę tworzy grono doświadczonych osób z dziedziny mody i krawiectwa. Dlatego też firma Feero cieszy się zaufaniem klientów z kraju i europy, zarówno na rynku hurtowym jaki detalicznym. Eksport dotyczy głównie krajów europy środkowo-wschodniej i południowej: Czech, Słowacji, Bułgarii, Rosji, Ukrainy i Białorusi.

 

Kolekcje „Feero” dzielone są na dwa sezony w roku, wiosna-lato, jesień zima. Każdy sezon przynosi nowe inspiracje, w każdym powstają nowe fasony, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientek.

 

Sezon wiosna-lato obejmuje głównie sukienki, ale także i spódnice, żakiety, komplety. Proponowane sukienki są zarówno wieczorowe, koktajlowe jak i typowo letnie. Wszystkie uszyte ze specjalnie wyselekcjonowanych tkanin, zgodnie z obowiązującymi trendami.

 

Na sezon jesienno-zimowy proponowane są żakiety, spodnie, spódnice. W skład sezonu jesień-zima wchodzą także sukienki projektowane specjalnie do kolekcji karnawałowej.

 

Ubrania „Feero” są projektowane dla kobiet i z myślą o kobietach, dlatego są eleganckie, zmysłowe i szykowne.
projekt i wykonanie Best Group